Polietilen Terfi İstasyon İmalatı

Su ve Atıksuların iletiminde Bölgesel kaynaklı olarak Daha yüksek noktalara iletim söz konusu olduğunda Terfi merkezleri kullanılmaktadır. Firmamız Paket Terfi merkezleri Tanklarını (HDPE) Polietilen malzemeden kendi bünyesinde üretmektedir.

Tank boyutları Terfi ettirilecek Su ve Atıksu debisine göre değişkenlik göstermektedir. Mühendislerimiz tarafından gerekli şalt sayılarına göre kapasite hesaplamaları yapılarak ideal boyutlandırmalar gerçekleştirilmektedir.  Paket Terfi merkezlerimizde Auto-Kaplin sistemine sahip Dalgıç pompalar, Ultrasonik Seviye sensörü, Seviye Flatörleri (Emniyet için), AISI304 malzemeden sepet ızgara, iniş merdiveni, kaldırılabilir müdahale köprüsü, aktif karbonlu hava emiş sistemi, dokunmatik panele sahip otomasyon sistemi yer almaktadır.

Avantajları;

Sahadaki inşaat işlerini en aza indirir. Paket Ünite hazır halde geldiğinden kazı yapılan alana yerleştirilir. Sadece giriş-çıkış boru bağlantıları ve enerji beslemesi yapılarak sistem işletmeye alınır. Montaj için betonarme sistemlere göre ciddi anlamda zamandan tasarruf edilmiş olur.

Polietilen Terfi İstasyonları

Polietilen Terfi İstasyonları